Gelin yatırımlarınıza birlikte yön verelim, kazanan siz olun

Gelin yatırımlarınıza birlikte yön verelim, kazanan siz olun.

          

Arsa yatırımı en çok kazandıran yatırımlar arasında yer alıyor. Yatırım uzmanlarımız, özellikle prim yapacak bölgeleri tespit ediyor ve doğru yatırım yapmanıza olanak sağlıyor. Gelin yatırımlarınızabirlikte yön verelim, kazanan siz olun.

Didimde Arsa Kazandırıyor. Doğa, Göl, Ege Denizi Manzarasına Sahip Arsalarımız’ın etrafında inşaatlar arttıkca arsa fiyatları artmayabaşladı. Fırsatlar Sizi bekliyor.

Didimde Arsa Yatırımcınız ;

TurPa Didim-Ünsal – Size kazandıracak numaramız,

+90(256) 813 30 55

 

 

Faydalı Bilgiler, Haberler kategorisine gönderildi | , , , , , , ile etiketlendi | Yorum yapın

Halk Arenası 1 Aralık Cuma Günü Didim’de

Halk Arenası 1 Aralık Cuma Günü Didim’de

Ulusal Televizyon Kanalarından olan Halk TV’de ekranlara gelen ve izlenme rekorları kıran duayen gazeteci Uğur Dündar’ın yönettiği Halk Arenası, bu hafta sonu Didim’de sevenleri ile buluşuyor.

Didim Ticaret Odası Nurallah Kocabıyık kültür merkezinde yayınlanacak olan programa CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, İstanbul Barosu Eski Başkanı Doç. Dr. Ümit Kocasakal ve Ünlü Televizyoncu ve Yazar Metin Uca’da katılacak.

Saat 20.30’da yayına başlanacak olan program öncesi Didim’e gelen konuklara Didim tanıtımı yapılacak ve Didim Belediyesi tesisleri gezdirilecek. Canlı yayınlanacak olan programın formatı gereği dış mekanlarda yapılıyor olmasına rağmen mevsim şartlarından dolayı  kapalı mekanlarda yapılıyor.

Uğur Dündar’ın her hafta bir merkezde yaptığı ve Cuma günlerinin bir klasiği olan program 17 Kasım günü de aydından canlı yayın yapmış ve CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Cumhuriyet’i en iyi anlatan kitaplara imza atan  tarihçi Sinan Meydan, Kardak krizi sırasında SAT komandosu arkadaşlarıyla Türk Bayrağı’nı kayalıklara diken ve  yeni kurulan İYİ Parti yöneticisi emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen’in  katıldığı bir program yapmıştı. Ve bu programda çok ilgi çekmişti.

Yazan  mavi didim

Faydalı Bilgiler kategorisine gönderildi | Yorum yapın

Ögretmenler Günü Kutlu Olsun

Ögretmenler Günü Kutlu Olsun

 

       Öğretmenler Günü Kutlu  Olsun,

24  Kasım her yıl ögretmenler günü olarak kutlanmaktadır.

                     Ögretmenler Günü Tarihcesi 

Faydalı Bilgiler kategorisine gönderildi | Yorum yapın

Altınkum’da Gün Doğumu

Altınkum’da Gün Doğumu

Didim Altınkum’da gün doğumundan görüntüler. Altınkumda gün doğumuda bir başka güzel….

Altınkumda gün doğumuda bir başka güzel

Faydalı Bilgiler kategorisine gönderildi | Yorum yapın

Hafta Sonu Kaçamağı Bafa Gölü

Bafa Gölü, arkeolojik ve geleneksel değerlerin bir arada yaşanıldığı bir coğrafyaya sahip. Geçmişi 2000 yıl öncesine kadar uzanan Bafa Yöresi, antik felsefenin öncülerinden ünlü filozof Heraklit’in memleketi olarak biliniyor.

Aydın ve Muğla il topraklarında yer alan Bafa Gölü,  Antik Dönemden itibaren Menderes Nehri’nin taşıdığı alüvyonlar ile dolarak, Latmos körfezinin denizle bağlantısını kesilmiş ve Ortaçağ sonlarına doğru bir iç göle dönüşmüştür

Bafa Gölü neler yapılır

Turizm açısından bu tarih ve doğa harikası bölgede, foto-safariBinlerce yıllık antik Herakleia kentinin üzerine kurulmuş olan Kapkırı Köyü’nden tekneyle Bafa Gölü’nde bir gezintiye çıkarak, göl üzerindeki 5 ada gezilebilir. Bafa Gölü’nün batı kıyılarında bir balıkçı köyü olan Serçin köyünde, göl kıyasından başlayarak yürüyerek Serçin Kışlası’na ulaşıp, otantik köy gezileri yapılabilir. Dileyen büyük ve zorlu yürüyüş Latmos Dağı zirvesine (1375 metre) 2 gece 3 gün süren trekking turlarına katılabilirler. Bunlar çok zamanımı alır, Dinlenerek bir gün geçirmek istiyorum derseniz şunları yapa bilirsiniz;  Heraklıda ve Bafa Gölü kıyısında hizmet vermekte restaurant larda hafta sonu  sabah kahvaltınızı yapabilir veya öğleden sonra Balık keyfini yaşayabilirsiniz Gün doğumlarında ve gün batımlarında Bafa Gölü manzarası izlenmeli. Bu muhteşem manzara anlatılmaz yaşanır.

Gezilecek Yerler kategorisine gönderildi | , , , , , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum yapın

Didim Mavişehir Vettur Sitesi

Didim Mavişehir Vettur Sitesi

Didim Mavişehir’de Söke Didim anayolu üzerinde denize sıfır kurulan site ismini kurucuları olan “Veteriner Hekimler” den almıştır. Tek katlı bahçeli evlerden oluşan site kısa bir koy içindedir. Plajı kumluk ve sığ olduğu için tercih edilen sahillerden biridir.

Site İçinde Cafe & Bar olarak çalışan mekanı yaz aylarında hizmet vermektedir.

Bugün siteye yolumuz düşünce ağaçların solan yapraklarında Didim’ e sonbaharın geldiğini anladık. Bu güzel görüntüleri sizinle paylaşalım istedik.

Vettur Cafe & Bar

Gezilecek Yerler kategorisine gönderildi | , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum yapın

Efendiler, Yarın Cumhuriyeti İlan Edeceğiz!

Efendiler, Yarın Cumhuriyeti İlan Edeceğiz!

“Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk’ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affe

dilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol…”

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Önemli Günler kategorisine gönderildi | , , , , ile etiketlendi | Yorum yapın

Altınkum Plajında Deniz Sezonu Devam Ediyor.

Altınkum Plajında Deniz Sezonu Devam Ediyor.

Altınkum Plaj

Didim, Altınkum Ekim ayının son günlerine girilmesine rağmen güzel hava nedeniyle tatilciler ve ilçe sakinleri soluğu plajlarda aldı.

Didim/Altınkum’ a gelen Rus ve Bulgar turistler Altınkum plajının sıcak kumlarına ve mavi bayraklı pırıl pırıl denizine girmeye doyamıyorlar ayrıca , tekne turuna çıkıp gönüllerince koyları geziyorlar dans edip eğleniyorlar.

Sıcak ve güneşli hava, Didim, Altınkum’u terk etmedi. Hava sıcaklığının 26, deniz suyu sıcaklığının ise 20 derece olduğu ilçede özellikle yabancı turistler, Altınkum plajı, Cennet koy plajı ve Akbük plajlarını doldurdu.

.

Ekim ayının kavurucu sıcağında bronzlaşan turistlerin sahillerdeki görüntüleri yaz aylarını aratmadı

Apollon Tapınağı Harabelerden Bir görünümAltınkum daki gece eğlence mekanlarında İlçe’ nin yerli halkı, Turistler gönüllerince eğlenerek dans ediyor, fasıl geceleri yaşıyorlar.

Yaz aylarında Didim’ e gelip bu İlçenin doğasını, havasının temizliğini, denizi ve plajlarının güzelliğine hayran kalanlar Eylül, Ekim, Kasım aylarında tekrar gelerek hem sakinliğin tadını çıkarıyorlar hem de gayrimenkul pazarının nabzını tutuyorlar. Satılık Daireler, Satılık Yazlıklar, Satılık Arsalar hakkında bilgi alan yerli ve yabancı turistler gayrimenkul satın almak için Didim’de  Emlakcılar dan bilği alıyorlar.

Altınkum Plaj

Ekim ayının son günlerinde an itibarı ile Altınkum Plajından bir görünüm

Haberler kategorisine gönderildi | , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum yapın

Altınkum Güne Uyanıyor

Altınkum Güne Uyanıyor,

 

Altınkum Güne Uyanıyor, Ekim ayında Didim, Altınkum’da Muhteşem bir hava, Muhteşem manzaralar.

Didim, Altınkum’un en güzel zamanı,  tatilciler gitti, Şimdi Turlarla gelen turisler ve Didimliler kaldı.  Havalar ve Deniz suyunun soğumasına rağmen denize girenler denizin tadını çıkarıyorlar. Sabah erken saatlerde Liman’da balıktan dönen balıkcıları bekleyenler sabah yürüyüşünü tamamladıktan sonra taze balıklarını alarak evlerinin yolu tutuyorlar.

Sabah serinliğinden sonra ısınan hava ile Altınkum plajı denize girenlerle ziyaretcilerini artırıyor. Yaz aylarında Didim de tatillerini yaptıktan sonra Didim’ de yazlık sahibi olmak isteyenler yada Didim’e yerleşmeye karar verenler bu aylarda havalar daha’da soğumadan Ev, Villa, Daire  sahibi olmak için emlakcılarla Satlık Daire, Satılık Yazlık, Satılık Villa, hatta yatırım düşünenler kendilerine uygun Satılık Arsa ve gayrimenkulleri değerlendiriyorlar.

Akşam üzerine doğru mesaisini bitirenler günün yorgunluğunu atmak için Altınkum‘un güzel manzarasına kendilerini bırakıyorlar. 

Didim, Altınkum yılın her ayında her mevsiminde ayrı güzelliler sunuyor ziyaretcilerine….

 

 

Faydalı Bilgiler kategorisine gönderildi | Yorum yapın

Didim yatırımcısına her zaman kazandırıyor.

2013 Yılı Gazete İlanlarımız.

Didim yatırımcısına her zaman kazandırıyor.

Didim, Doğal güzellikleri, muhteşem denizi ve eşsiz plajları ile yerli ve yabancı turistlerin akıllarını başından alan Didim de Villa, Yazlık, Daire, Arsa, Zeytinlik sahibi olmak her zaman kazandırıyor. Birkaç yıl öncesine kadar daha uygun fiyatlara gayrimenkul almak mümkündü. Ancak her geçen gün popülaritesi artan Didim, Altınkum, Akbük’ te fiyatlar yükselmeye başladı. Popülaritesi artmadan önce bir gayrimenkul edindiyseniz şanslı insanlardansınız demektir.

Her yıl daha fazla turiste ev sahipliği yapan Didim,  Emlak satın almak isteyenlerin de ilk adresi oluyor. Akbük gibi, Altınkum gibi daha birçok cennet köşesi olan bu tatil beldesi  Emlak yatırımcılarına kazandırıyor.

Tabiki rağbetin bu kadar artması ile birlikte Didim’de daha fazla yeni projeye yer verildi ve her birinin hızlıca hayata geçirilmesi sağlandı. Birbirinden kaliteli ve gösterişli binalar yapılması ile hareketli olan emlak piyasası daha da canlandı. Konforun ve lüksün zirve yaptığı bu yeni yapılarla birlikte emlak piyasasındaki fiyat çıtası da epey bir yükseldi. Fakat her şeye rağmen Didim’in öyle muhteşem bir doğası var ki, onun bu eşsiz güzelliğine paha biçilemez. Her geçen gün daha cazip hale gelen Didim yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor.

2013 yılında gazetede yayınlımızdaki fiyatları inceleyerek söylediğimizin lafta değil gerçekten kazandırdığını göreceksiniz.

Didim’ de gayrimenkul sahibi olmanın adresi, www.didimdesatilik.com

Didim Ünsal Emlak her zaman kazandırır.

Faydalı Bilgiler kategorisine gönderildi | Yorum yapın